44.148.10 - HIKE C - Kovinska skodelica, 200 ml
2,77 € +DDV
| Zaloga |
3.435 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.148.10 |
| Model | HIKE C |
| Opis | HIKE C je različica priljubljene kovinske skodelice HIKE, zasnovana za avanturiste, pohodnike in ljubitelje prostih aktivnosti, ki želijo tako funkcionalnost kot vizualno privlačnost. Tako kot originalni model je izdelana iz kakovostnega nerjavnega jekla z dvostensko konstrukcijo, kar zagotavlja zanesljivo ohranjanje temperature za tople ali hladne napitke čez cel dan. Njena prostornina 200 ml je idealna za kampiranje, pohodništvo in bivanje na prostem. Poleg praktičnega karabina za prenašanje ta različica ponuja barvno ohišje skodelice, kar daje vizualno variacijo, ki se lahko bolje uskladi s korporativnimi barvami ali kampanjami blagovnih znamk. HIKE C je trajna in robustna, enostavno pritrdljiva na nahrbtnike ali opremo, in je pakirana v darilni škatli. Ključne značilnosti: Material: nerjavno jeklo razreda 304 • Prostornina: 200 ml • Dvostenska konstrukcija • Sijoč zaključek • Karabin za prenašanje • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7 x 8 cm |
| Paket | 56/1 |
| Neto teža | 0.14 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 200 ml |
| Črtna koda | 8605040048153 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 56 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.555 x 0.465 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 8.36 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
